1. Stawki za tłumaczenia pisemne zwykłe oraz pisemne przysięgłe dla najpopularniejszych języków przedstawiono w Cenniku.
2. Podane w cenniku stawki (PLN) są cenami brutto i dotyczą jednej strony obliczeniowej.
3. Strona przysięgła to 1125 znaków ze spacjami.
4. Strona obliczeniowa tłumaczenia zwykłego to 1800 znaków ze spacjami.
5. Uwierzytelnienie tłumaczenia zwykłego – należy doliczyć 50% stawki podstawowej.
6. Cena dodatkowego egzemplarza tłumaczenia przysięgłego – należy doliczyć +20% stawki podstawowej.
7. Tryby tłumaczenia:
• tryb standardowy – do 6 stron rozliczeniowych na dzień roboczy.
• tryb ekspresowy – tłumaczenie powyżej 10 stron na dobę roboczą lub tłumaczenie na ten sam dzień: +50% stawki (niezależnie od wielkości tekstu)
8. Sobota i niedziela  to dni wolne od pracy. W związku z tym zlecenia z piątku na poniedziałek, jeśli przekraczają 7 stron rozliczeniowych, traktowane są jako ekspres.
9. Forma płatność: przelew, karta lub gotówka.
10. Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
11. Wszystkie dokumenty powierzane przez Klienta oraz treść spotkań tłumaczonych przez tłumaczy ustnych są traktowane jako poufne i nie są udostępniane osobom trzecim, z wyłączeniem materiałów powszechnie dostępnych (publikacje prasowe i internetowe, ogólnie dostępne akty prawne itp.).
12. Odpowiedzialność materialna za wszelkie ewentualne szkody związane z dostarczeniem wadliwego tłumaczenia przez nasze biuro jest ograniczona do wysokości wynagrodzenia należnego za wykonanie tego tłumaczenia. Górna granica odpowiedzialności to 4 000 PLN brutto.
13. Odpowiedzialność odszkodowawcza nie obejmuje błędów w tłumaczeniach wykonywanych w trybie ekspresowym. Klient zamawiający tłumaczenie w trybie ekspresowym akceptuje ryzyko wystąpienia błędów w tłumaczeniu. Biuro tłumaczeń Venus jest jednak zobowiązane do niezwłocznego usunięcia ewentualnych wad tłumaczenia.
14. Złożenie zamówienia równoznaczne jest z akceptacją Regulaminu Świadczenia Usług dostępnego po kliknięciu zakładki Regulamin.

Close Menu